Firma

Nasza firma Magazyn Towarów Masowych została założona w 1991r.

Początkowo jej siedziba mieściła się w niewielkiej hali, natomiast w 2003r. została przeniesiona do kilkukrotnie większego budynku posiadającego własny ogromny plac przeznaczony na składowane towary. 

mtmwolin
mtmwolin
icon

Wieloletnie doświadczenie w handlu materiałami z branży budowlanej jest dla Państwa gwarancją rzetelności i wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy firmą rodzinną, co w dużej mierze ma pozytywny wpływ na jej funkcjonowanie, gdyż wszystkim nam w jednakowym stopniu zależy na ciągłym jej rozwoju.

icon
icon

W związku z tym systematycznie każdego roku poszerzamy asortyment w ofercie i inwestujemy w dalszy rozwój przedsięwzięcia.

Naszą dewizą jest dbałość o szczegóły i terminowość. Bierzemy też często udział w szkoleniach, aby ciągle podnosić nasze kwalifikacje i być na bieżąco z nowinkami na rynku materiałów budowlanych.

icon
icon

Działamy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim, ale także na terenie całej Polski oraz eksportujemy materiały za granicę, głównie do krajów skandynawskich. Naszym kontrahentom jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy.

Współpracujemy z bardzo dużą ilością dostawców i producentów, których obecnie jest ponad stu.

icon
fb
fb